كاراكتر كریم در سریال فاطما گل، پسری محجوب و صاف و ساده است كه برای بخشیده شدن از سمت اطرافیان و به‌دست آوردن دل همسر خود مدت‌ها تلاش می‌كند و بدون كوچك‌ترین اعتراضی بر بی‌مهری و بی‌توجهی‌های همسر مورد علاقه‌اش مهر سكوت می‌زند.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل - شقایق جعفری: رویای خیلی از خانم‌ها این است که مرد زندگی‌شان عاشق‌پیشه و احساساتی باشد، برای رسیدن به آنها هر سختی و رنجی را تحمل کرده و در اوج ناراحتی لبخندی عاشقانه نثارشان کند. کاراکتر کریم در سریال فاطما گل، پسری محجوب و صاف و ساده است که برای بخشیده شدن از سمت اطرافیان و به‌دست آوردن دل همسر خود مدت‌ها تلاش می‌کند و بدون کوچک‌ترین اعتراضی بر بی‌مهری و بی‌توجهی‌های همسر مورد علاقه‌اش مهر سکوت می‌زند.

دکتر ابراهیم میثاق، روانشناس، با تحلیل شخصیت مردهایی شبیه شخصیت کریم ایلگاز شما را با ابعاد شخصیتی این‌گونه مردان عاشق و متعهد بیشتر آشنا می‌کند.

آیا می‌شود به کریم اعتماد کرد ؟

در عشق وفادار است

کریم یک عاشق معمولی و عادی نیست و شما این را زمانی درک خواهید کرد که عشقش را با تمام وجود باور داشته باشید. بنابراین باید قدر ماجرای عاشقانه این‌گونه مردها را بدانید و برای دوست داشتن‌شان سنگ‌تمام بگذارید.

 مردی که به فکر برنامه‌ریزی برای رفتن به تفریحات مختلف و پر کردن آخر هفته شماست علاوه بر اینکه شما را دوست دارد نسبت به شما احساس وظیفه می‌کند، پس سعی می‌کند این عشق و علاقه بین خود و همسرش را گرم‌تر و رابطه ‌‌را صمیمی‌تر و محکم‌تر کند. این دقیقا از آن کارهایی است که مردها تنها زمانی آن را انجام می‌دهند که بسیار به فکر شما باشند. البته فراموش نکنید در چنین شرایطی بهتر است پیشنهادهای تفریحی او را قبول کنید چون او مطمئنا با ذوق و هیجان فراوانی برنامه این تفریح را ریخته است. به علاوه سعی نکنید پیشنهاد او را هم تغییر دهید چون انتخاب او از پیش برنامه‌ریزی
شده است.

 برای نکته آخر باید بگوییم این تیپ مردها در عشق وفادار هستند و توقع وفاداری از شما دارند، بنابراین درازای عشق و صداقتی که خالصانه از همسرشان دریافت می‌کنند، امنیت و آرامشی همیشگی را ارائه می‌دهند. چنین مردی از شما در مقابل همه دفاع می‌کند و هیچ قضاوتی را درباره شما نمی‌پذیرد.

آیا می‌شود به کریم اعتماد کرد ؟

رفاقتش رد خور ندارد

کریم ایلگاز مرد وفاداری است و هر چه می‌گوید از ته دل است؛ پس حتی زمانی که در طول زندگی فقط یک‌مرتبه به شما گفته باشد که دوست‌تان دارد، می‌توانید به حرفش اعتماد کنید. او دنبال حقیقت است، هیچ دروغی را نمی‌پذیرد و به‌شدت صادق است تا جایی که شما به‌راحتی می‌توانید حرفش را باور کنید. او همدمی خوش‌ذوق و رفیقی ماندگار است که به‌راحتی می‌تواند جای بهترین دوست شما را در زندگی بگیرد. از خودگذشتگی می‌کند و اکثرا نگران حال اطرافیان به‌ویژه اعضای خانواده‌اش است.

گوش شنوای فوق‌العاده‌ای دارد و برای مشورت بهترین انتخاب است. از طرفی مردی است که بدخلقی‌های شما را تحمل و نارضایتی خود را به‌دلیل درک شرایط شما عنوان نمی‌کند و برای اینکه شما ناراحت نشوید چیزی از گذشته و خاطرات آن نمی‌گوید و در عوض با رفتارش به شما می‌گوید که خیلی دوست‌تان دارد. فردی واقع‌بین است و شخصیت کاملا قابل‌اعتمادی دارد. محتاط است، همه دغدغه‌اش این است که در زندگی فقط خوش‌ باشد و از آن لذت ببرد.

او از اینکه همسرش بی‌مسئولیت نباشد، در عهده‌دار بودن وظایف زندگی نقش پررنگی را ایفا کرده و برای خود کاری دست و پا می‌کند و بی‌نهایت انرژی می‌گیرد. فراموش نکنید که یکــی از ویژگی‌های رمانتیکی که یک مرد عاشق می‌تواند داشته باشد این است که صادقانه خاطره بد آشنایی با شما را به گردن می‌گیرد و سعی دارد با مرور اتفاقات بهتر به دوران خوش گذشته باز‌گردد و از اینکه شما را به‌عنوان همسر انتخاب کرده، خوشحال ‌شود.

آیا می‌شود به کریم اعتماد کرد ؟

وقتی بی‌دریغ عشق می‌دهد

کریم ایلگاز تمام ویژگی‌های یک مرد ایده‌آل، عاشق و معتمد را دارد. ویژگی‌هایی که او را به محبوب‌ترین شخصیت سریال و شبیه مرد رویایی تبدیل کرده است. از ویژگی‌های این سبک مردان عاشق و صبور در زندگی این است که در برابر خشم و بی‌محلی‌های شما صبر می‌کند و به شما زمان می‌دهد تا خود را پیدا کرده و به او اعتماد کنید. کریم در بیشتر قسمت‌ها دوست دارد در هر شرایطی وقتش را با همسرش بگذراند یا حتی اگر پیش او نیست به او فکر کند و با تماس‌های کوتاه جویای حالش شود.

برای این‌گونه مردهای عاشق‌پیشه زمان بدون حضور شما به کندی می‌گذرد. او منتظر تماس شماست و با ابراز خوشحالی از تماس‌های‌تان نشان می‌دهد که چقدر دوست‌تان دارد. کریم در فاطما گل مردی باسلیقه و سخاوتمند و در ابراز محبت و القای عشق دست و دلباز است. از تعریف و تمجید همسرش خجالت نمی‌کشد و از این نظر بسیار راحت عمل می‌کند. از ویژگی‌های دیگر این مرد عاشق این است که او خستگی‌های کاری و فشارهای روحی‌اش را به منزل نمی‌آورد چون نمی‌خواهد محل آسایش‌شان را با درگیری‌های محل کار‌ خراب کنند.

این تیپ مردان تلاش می‌کنند شما را درگیر حاشیه‌ها و دلمشغولی‌های کارشان نکنند و برای اینکه کوچک‌ترین دلهره و نگرانی برای شما به‌وجود نیاید نه‌‌تنها در مورد کار با شما صحبت نمی‌کنند، بلکه از محل کار پرانرژی و با روی گشاده با خرید گل یا هدیه‌ای به خدمت شما می‌رسند تا به شما بفهمانند که دوست داشتن‌شان مشروط به توجه محبت شما نیست. چنین مردی بی‌دریغ شما را دوست دارد.

آیا می‌شود به کریم اعتماد کرد ؟

دنبال خوشحال کردن شماست

کریم عاشق زیبایی ظاهری و شخصیتی همسرش است و هر کاری می‌کند تا این اعتماد به نفس را در او ایجاد کند که بداند باارزش است و تمام فاکتورهای یک دختر دوست‌داشتنی را دارد. مسئولیت‌پذیریاو مثال‌زدنی است و این ویژگی شما را به یک زندگی پایبند و آرام امیدوار می‌کند. مهربان، دلسوز و بامحبت است تا جایی که خیلی طول می‌کشد تا او را به خشم بیاورید. بردباری بی‌پایان و آرامشی بی‌اندازه دارد و هر کاری می‌کند تا صلح و صمیمیت رابطه خود را بر هم نزند.

مردهای عاشق همیشه به‌دنبال بهانه‌ای می‌گردند که همسرشان را غافلگیر ‌کنند و رایج‌ترین و البته دوست‌داشتنی‌ترین روش غافلگیری این همسران عاشق خرید هدیه است؛ به‌خصوص اگر این هدیه مناسبت خاصی هم نداشته باشد اما همین قدر که نشان دهد دوست دارد شما را بی‌‌دلیل شاد کند، برای او کافی است. مثلا گاهی با خرید چند شاخه گل، بعضی وقت‌ها با خریدن وسیله‌ای که فکر می‌کند همسرش به آن نیاز دارد یا حتی تعمیر چیزی که برای همسرش ارزش زیادی داشته این علاقه را نشان می‌دهد.

به هر حال او سعی دارد به شما بگوید که دوست‌تان دارد و این بهانه‌ها نشان‌دهنده عشق او به شما و به زندگی با شماست. از طرفی دیگر به‌ندرت پیش می‌آید که او سفره دلش را برای دیگران باز کند؛ چراکه امنیت برایش مهم است و اعتقاد خاصی به رعایت حریم و چارچوب‌ها دارد. او به‌دلیل تجربه تلخ خیانت پدر و خودکشی مادر از جدایی بیزار است و تمام تلاشش را می‌کند تا زندگی‌اش تباه نشود. دوست داشتن او خیلی صادقانه است چون حساسیت، خلاقیت و ملایمتی از خود نشان می‌دهد تا دل شما را به‌دست بیاورد، اما در عوض نباید نسبت به او سرد و بی‌تفاوت باشید.

آیا می‌شود به کریم اعتماد کرد ؟

به او اعتماد کنید

پنهان کردن واقعیت‌هایی که امکان دارد دوست داشتن شما را با تهدید مواجه کند این گونه مردان را به شدت عصبانی خواهد کرد.او تمام تلاشش را می کند تا شما زیر سایه امنیت او از آرامش لذت ببرید.بنابراین از زیر آبی رفتن و پنهان کاری کاملا به‌هم می ریزد.سعی کنید با او درباره مشکلات‌تان حرف بزنید و او را از اعتمادی که در شما ایجاد کرده مطلع کنید.او می‌خواهد بداند که تا چه حد در همدل شدن با شما موفق بوده است بنابراین با کنار گذاشتن غرورتان همراهی خودتان را به او ثابت کنید.مطمئن باشید که او با هر یک قدم جلو آمدن شما 10 قدم برای‌تان بر می‌دارد.خالصانه به اشتباهاتی که درباره رفتار او داشته اید اعتراف کنید و سعی کنید از راه‌های مناسبی برای کسب آرامش استفاده کنید تا او به راحتی برای شریک شدن در آرامش‌تان به سوی شما بیاید.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه